Про ACLC

Normal.dotm 0 0 1 229 1308 1 10 2 1606 12.0 0 false 18 pt 18 pt 0 0 false false false

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ascii-font-family:Helvetica; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Helvetica; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Починаючи з 2014 року Школа права університету Кейс Вестерн Резерв, Клівленд, штат Огайо, США, та юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка почали плідно працювати у галузі викладання американських курсів з права українським студентам і практикам. В середині 2014 року сторони досягли домовленості щодо сприяння спільному науковому дослідженню та, зокрема, створення і здійснення програми викладання дисциплін американського загального права в університеті імені Тараса Шевченка.

17 листопада 2014 року з метою розширення міжнародного співробітництва, поліпшення якості освіти в газузі права було видано наказ щодо створення Американського центру загального права (American common law center – ACLC) в ауд. 236. Першу лекцію щодо безпеки, тероризму, шпигунства та війни в кіберсфері провів д-р Кеннет Ґірc.

На даний момент Американський центр загального права є структурним підрозділом юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Метою діяльності ACLC є створення постійних академічних зв’язків та сприяння здійсненню спільних дослідницьких, навчальних проектів між студентами та лекторами.

ACLC залучає до курсів викладачів переважно з США, але не виключає можливості залучення лекторів з інших країн, за умови викладання лекцій англійською мовою.

Діяльність Американського центру спрямована на студентів та викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, однак всі бажаючі можуть долучитися до нас.

Застосування сучасних інформаційних технологій під час вивчення сприяє максимальній активізації і візуалізації навчання та допомагає швидше і ефективніше сприймати та засвоювати матеріал.

ACLC є унікальною можливістю поринути в англомовний світ, не перетинаючи кордонів.