Про ACLC

          З початком 2014 року юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна) та Школа права Університету Кейс Вестерн Резерв (м. Клівленд, штат Огайо, США) розпочали плідну співпрацю, спрямовану на викладання англомовних курсів з права українським студентам, аспірантам, викладачам і практикам. Вже в середині 2014 року сторони досягли домовленості щодо сприяння спільному науковому дослідженню та створенню програми курсів з американського загального права в університеті імені Тараса Шевченка.
          17 листопада 2014 року з метою розширення міжнародного співробітництва, поліпшення якості освіти в галузі права було видано наказ щодо створення Американського центру загального права (American common law center – ACLC) в ауд. 236. Першу лекцію щодо безпеки, тероризму, шпигунства та війни в кіберсфері провів д-р Кеннет Ґірc.
         На даний момент, Американський центр загального права є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Метою діяльності Американського центру є створення постійних академічних зв’язків та сприяння здійсненню спільних дослідницьких, навчальних проектів між студентами та лекторами КНУ ім. Т. Шевченка та іншими іноземними юридичними вищими навчальними закладами.
          
В Американському центрі загального права систематично проводяться як одноразові заходи, так і курси лекцій. До викладання переважно залучаються викладачі з США, але можуть залучатися лектори і з інших країн, за умови викладання лекцій англійською мовою. Викладачами можуть бути особи, що мають науковий ступінь, практики, спеціалісти у визначених галузях. У результаті успішного проходження курсу лекцій учасники можуть отримати сертифікат.

        Діяльність ACLC спрямована в основному на студентів, аспірантів та викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, однак долучатися до нас також можуть всі бажаючі. Під час навчання в Американському центрі загального права застосовуються сучасні інформаційні технології, що допомагають швидко і ефективно сприймати та засвоювати новий матеріал. Наш Центр має сучасне технічне оснащення. Також в ACLC діє бібліотека, яка охоплює як англомовну, так і україномовну літературу. Із переліком книг та журналів ви можете ознайомитися на нашому сайті, а опрацювати матеріали можете завітавши до нашого Центру.

            ACLC – це унікальна можливість поринути в англомовний світ, не перетинаючи кордонів.