Лекція "Вступ до синдикованого кредитування"

12 грудня 2016 з 13:00 до 14:20 Дмитро Пшеничнюк, старший юрист DLA Piper, виступить із англомовною лекцією «Вступ до синдикованого кредитування» в Американському центрі загального права – вул. Володимирська, 60, ауд. 236.

Лекція призначена для тих студентів, які бажають отримати більш глибоке розуміння синдикованого кредитування та нормативної документації. Лекція буде охоплювати основи синдикації і залучених сторін, відкриваючи їх ролі і основні структурні особливості кредитного зобов'язання. Метою лекції є підвищення вашого розуміння ключової кредитної документації LMA

Дмитро Пшеничнюк має значний досвід у банківському, фінансовому і корпоративному праві, включаючи злиття та поглинання компаній. Він консультує міжнародні і вітчизняні банки, фінансово-промислові групи, страхові компанії, міжнародні урядові організації (Європейський банк реконструкції та розвитку, Міжнародна фінансова корпорація та Світовий банк) та інших інвесторів. З 2006 року Дмитро є адвокатом.