Ми раді вітати вас з початком нового навчального року!
Сподіваємося, що літо видалося вдалим, ви всі засмагли і встигли скучити за цікавими лекціями в Американському центрі загального права! Отож ми починаєєєємоооо!!!!!
Слідкуйте за новинами на нашій стронці у фб https://www.facebook.com/aclcenter/ та на нашому сайті, щоб не пропустити реєстрацію на цьогорічні курси! А поки ми працюємо над їх організацією, згадаймо, як це було в минулому році!
 
Бабішена Марія залишила нам надзвичайно теплий відгук:
"Цієї весни мені пощастило стати учасником курсу «Legal Writing in English», організованому American Common Law Center.
Можу сказати, що від курсу залишились виключно позитивні враження.
Щиро вдячна Вікторії де Лас Касас за цікаві лекції і постійну взаємодію з групою. До кожного заняття ми отримували корисну літературу та приклади за темою заняття, а під час курсів не лише вивчали теорію, а й одразу вирішували практичні завдання. Вікторія завжди була відкрита до спілкування і з радістю надавала додаткові пояснення, якщо було потрібно.
Не можу не згадати й привітних дівчат з АСLC, які допомагали в організації проведення занять та у вирішенні будь-яких питань студентів.
Сподіваюсь в майбутньому відвідати й інші курси від American Common Law Center.”
 

Запрошуємо взяти участь у круглому столі на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?», організованому Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Американським центром загального права та Кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, ГО «Студія сучасного права» та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.

Інформуємо, що круглий стіл 21.09.2017 на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?» акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України (рішення №106 від 31.08.2017)"

Дата проведення: 21 вересня 2017 року
Час проведення: 14:00 – 18:00
Місце проведення: Київський національний університет ім. Т. Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус), ауд. 329)

Координаторами та доповідачами на даному заході виступлять науковці та адвокати-практики, обізнані з особливостями виявлення плагіату як одного з порушень авторських прав, причинами його вчинення та шляхами попередження, а також способами захисту авторських прав від неправомірного використання творів та привласнення авторства.
Учасники отримають інформацію про сутність і зміст поняття «плагіат», щодо якого у нашому суспільстві створилось помилкове уявлення не лише на рівні вищих навчальних закладів, але й судових та правоохоронних органів. На круглому столі плагіат буде розглядатись як етична проблема, а також як один із видів порушення авторських прав. Особливу увагу буде приділено методам виявлення плагіату та шляхам його попередження. Ви отримаєте практичні поради, як уникнути звинувачень у плагіаті при написанні будь-якого твору – від статті до дисертації. Також Ви здобудете знання щодо юрисдикційних способів захисту авторських прав від порушення у вигляді плагіату, відмінності такого порушення від інших видів неправомірного використання творів.

Серед питань для обговорення:
1. Поняття та види плагіату.
2. Плагіат – це проблема приватного чи публічного характеру?
3. Плагіат як один із видів порушення авторських прав: європейський досвід.
4. Причини вчинення плагіату та шляхи його попередження.
5. Доктрина Fair Use та її вплив на спори відносно обвинувачень у плагіаті.
6. Захист авторського права на частину твору: межі між порушенням та правомірним використанням.
7. Визначення справедливого розміру компенсації при порушенні авторських прав.

Звертаємо увагу на те, що до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було подано документи на акредитацію круглого столу як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.

Зареєструватися для участі у заході можна до 20.09.2017 включно, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за тел. (067) 441 10 27  або на сайті www.uaa.org.ua. Також просимо продублювати повідомлення про участь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вартість участі:
- для членів ААУ – 350 грн.;
- для членів Комітету з юридичної освітньої політики, Комітету інтелектуальної власності та Клубу майбутніх адвокатів ААУ, для студентів (крім КНУ ім. Т. Шевченка) – 200 грн.;
- для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та інших співробітників КНУ ім. Т. Шевченка, а також членів організаційного комітету заходу – безкоштовно;
- для інших осіб – 400 грн.
Оплата здійснюється шляхом банківського переказу або через сайт ААУ за реквізитами ВГО «Асоціація адвокатів України», р/р № 26001153697, ЄДРПОУ 34294645, МФО 380805, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (призначення платежу: «Благодійний внесок на підтримку статутної діяльності»).
Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Скористайтеся чудовою нагодою відвідати даний захід і отримати нові знання, відповіді та практичні поради з питань, що стосуються поняття плагіату, методів його виявлення та шляхів попередження, а також захисту авторських прав від порушення у вигляді плагіату та інших видів неправомірного використання творів.

Дорогі друзі!

Ось і закінчився навчальний рік в Американському центрі загального права! Нові знайомства, нові друзі, нові знання, курси лекцій, численні одноразові зустрічі та позитивні емоції - саме так можна описати пережитий рік. Дякуємо всім, хто був частинкою життя нашого центру!

Найактивніші учасники уже нагородженні сертифікатами!

Всім гарного відпочинку та чекаємо Вас на наших курсах восени!

Готуємо багато цікавинок, тож не забудьте відвідати сторінку нашого центру з початком наступного навчального року))

З найкращими побажаннями,
завжди Ваша команда ACLC

Завантажити анонс і форму заяви

Summer School

Investigating and Prosecuting Corruption”

July 16-22, 2017

 

On July 16-22, 2017, the Anti-Corruption Research and Educational Center of the National University of Kyiv-Mohyla Academy (ACREC), in collaboration with the U.S. Embassy in Ukraine, will conduct the “Investigating and Prosecuting Corruption”Summer School in Bukovel, Ivano-Frankivska Oblast. The purpose of the Summer School is to support the specialized training of 40 law students in the area of corruption-related crimes.

 

The daily sessions will be interactive and include briefings, workshops, discussions, and mock trials. U.S. and Ukrainian detectives, analysts, prosecutors, lawyers, and judges, who have a significant experience in investigation and prosecution of corruption, will lead these activities.

 

Using a real criminal case as the basis for the training, the participants will learn about:

 

  • international standards and Ukrainian legislation pertaining to investigating and prosecuting corruption;

  • qualification of criminal offenses;

  • starting and developing investigations;

  • gathering and using evidence;

  • conducting interviews; and

  • presenting and supporting the case in court.

 

Participation is limited to 40 Ukrainian law students (3rd and 4th year undergraduates and LLM students), who are fluent in English and have been tested at the B2 level (Upper-Intermediate). Accommodations, food, and program materials will be covered by organizers. Participants will be responsible for arranging their transportation to the venue.

 

The working language of the “Investigating and Prosecuting Corruption” Summer School is English.

 

To apply, participants should fill in and submit the application form, a copy of his/her resume, and a motivation letter/video to Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. The deadline is June 1, 2017. Early applications are welcome. Applications sent after the deadline will not be considered.

 

All documents must be submitted in English.

 

The application form can be found at https://acrec.org.ua

 

A motivation letter (300-500 words) or video (length: 1 minute, MPEG-4, a link to file share should be submitted with password if there is any) should address both of the following questions:

 

  • What should NABU/SAPO* focus in order to effectively investigate and prosecute corruption in Ukraine;

  • What do you seek to gain by attending this training? Why does this training interest you?

 

All selected participants will be notified by June 16, 2017, via email.

 

Contact Information

For more information, please contact Oksana Nesterenko at Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

*NABU – National Anti-Corruption Bureau of Ukraine

SAPO – Specialized Anti-Corruption Prosecutor’s Office of Ukraine  

In cooperation with Kyiv University Mediation & Negotiations Club and ACLC, Niall Lawless has kindly agreed to hold a skype-lecture for Ukrainian students on May 23. The lecture will cover the topic of Risk Evaluation in Disputes Management as a process, necessary to make sensible commercial decisions. Moreover, Mr. Lawless will be glad to address those who want to succeed on ICC Commercial Mediation Competition with a few pieces of advice as he attends this event every year for a long time.

Mr. Niall Lawless is a professional in the sphere of Dispute Resolution with top-rank expertise in Arbitration, Adjudication and Mediation working on the Chinese construction market.

Mr. Lawless has solid experience in disputes involving the quality of construction work and engineering installations, the provision of professional services, the valuation of variations, delay, disruption and prolongation.

 

Чудова новина для слухачів лекцій Американського центру загального права!!!
З 11 травня 2017 року продовжуються після місячної перерви лекції з курсу "Судова психіатрія і медицина в кримінальному процесі" з Джеймсом Хіллом! Заняття відбуватимуться щопонеділка та щочетверга з 13.00 до 14.30 протягом травня місяця, останнє заняття 1 червня!
Чекаємо студентів даного курсу, а також всіх, хто бажає долучитися, в ауд. 236 Червоного корпусу!

Do you want to know more about International Humanitarian law and Human Rights?
Interested to understand more about a career in those spheres?

Find out more during the lectures by the world-known experts in International Humanitarian law and Human Rights this April and May!

 

Nishat Nishat, the Legal Adviser to the International Committee of the Red Cross' Operations in Ukraine - April 19, 14:00-16:00;

Tristan Masat, the Director of the Ukraine office of Solidarity Center - April 20, 13:00-15:00;

Wayne Jordash QC, the Managing Partner at Global Rights Compliance LLP, Counsel for the Defence before the ICTY - May 11, 16:00-17:00.


All the lectures will be held at the American Common Law Center (r. 236) of the Red Building (60 Volodymyrska str.).

 

 

До кожної цілі ведуть безліч шляхів. Цікавить як отримують вищу юридичну освіту закордоном? Приєднуйтеся до лекції Старшого радника центру EducationUSA щодо юридичної освіти в США. Під час лекції буде обговорено різницю між українською та американською системами підготовки фахівців з права, різницю між програмами JD та LLM, а також різномаїття програм в університетам США. 

Спікер - Єлизавета Щепетильникова, Старший радник центру EducationUSA, випускниця Університету ім. Джорджа Вашингтона (Вашингтон. Округ Колумбія). 

Лекція проводиться студентською організацією КНУ ім. Т. Шевченка - Legal Workshop спільно з EducationUSA та American Common Law Center. 

Коли: 
26 квітня 2017 року о 13.00 

Де: 
вул. Володимирська, 60 
Червоний корпус Київського Національного університету ім. Т.Шевченка
в American Common Law Center, ауд. 236 

Щоб відвідати зустріч, будь ласка зареєструйтесь за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1pwgH8jOvHjc4JhtlDCDs5Yq7AY5q0kUPdiKhnZgqExM

Семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект»!

Шановні панове, запрошуємо взяти участь у семінарі на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект», організованому Секцією міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України спільно з Американським центром загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студією сучасного права та Центром сімейно-правових досліджень.

 

Дата проведення: 25 квітня 2017 року 

Час проведення: 14:00 – 18:00 

Місце проведення: Американський центр загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус),  ауд. 236)

 

Координаторами та доповідачами на даному заході виступлять адвокати-практики, науковці та представники органів державної влади, обізнані з особливостями дії міжнародних договорів на території України та зі специфікою практичного застосування окремих договорів до сімейних правовідносин.

Учасники семінару отримають інформацію про місце міжнародного договору в правовій системі України, зокрема про документи, якими регулюються питання виконання Україною її зобов’язань за міжнародним правом і дії міжнародних договорів на її території. Особлива увага буде приділена міжнародним договорам з питань, із якими українським юристам найчастіше доводиться стикатися, ведучи сімейні справи: аліментні зобов’язання, усиновлення, визнання та виконання іноземних судових рішень, міжнародне викрадення дітей. Під час семінару також буде висвітлено практику Європейського суду з прав людини у сфері сімейних правовідносин.

 

Серед питань для обговорення:

1. Місце та дія міжнародного договору в правовій системі України.

2. Міжнародні договори України у сфері аліментних зобов’язань.

3. Міжнародно-правове регулювання відносин у сфері усиновлення.

4. Проблемні питання визнання та виконання іноземних судових рішень у сімейних справах на території України та зарубіжних держав (на прикладі США та Німеччини).

5. Особливості виконання на території України Гаазької конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року.

6. Найважливіші рішення Європейського суду з прав людини у сфері сімейних правовідносин (за ст. 8 (Європейської) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод).

 

Звертаємо увагу на те, що до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було в належні строки подано документи на акредитацію семінару як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.

 

Зареєструватися для участі у заході можна до 24.04.2017 включно, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за тел. (067) 50 156 10 або на сайті www.uaa.org.ua. Також просимо продублювати повідомлення про участь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  

 

Вартість участі:

- для членів ААУ – 200 грн.;

- для членів Клубу майбутніх адвокатів ААУ – 100 грн.;

- для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та інших співробітників КНУ ім. Т. Шевченка, а також членів Ради Комітету сімейного права ААУ – безкоштовно;

- для інших осіб – 300 грн.

Оплата здійснюється шляхом банківського переказу або через сайт ААУ за реквізитами ВГО «Асоціація адвокатів України», р/р № 26001153697, ЄДРПОУ 34294645, МФО 380805, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (призначення платежу: «Благодійний внесок на підтримку статутної діяльності»).

Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

 

 

Скористайтеся чудовою нагодою відвідати даний захід і отримати нові знання, відповіді та практичні поради з питань, що стосуються міжнародних договорів України у сфері сімейних правовідносин!