Happy holidays! We wish you Merry Christmas, Happy New Year and joyful winter break. It is also a perfect time to plan your next semester. And we have just the best courses for you!
Christopher R. Kelly from the University of Arkansas School of Law has prepared 2 special opportunities for you. First, is a traditional "Legal Writing in English” to help you master writing professionally withought legalese. In just 2 months you will easily impress professors and co-workers with your writing. The course starts late January, but will be conducted on Tuesdays 8 pm. You can join by filling out the form.
Second, is a new course called “Rule of Law”. You always see this principle in law preambles, but have you ever learned its actual essence? Join professor Kelly to discuss this vital principle in theory and practice. “Rule of Law” starts January 19 and will be carried out on Wednesdays 4 pm. The class is limited, so join up. You can sign up for the course by contacting professor directly at Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. You may learn more about the course at the following link.
 
Sign up for exciting semester!
 
 

24 листопада 2017р. Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці із Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка (КНУ ім. Т.Шевченка) та Школою права ім. Вашингтона і Лі (Лексингтон, Вірджинія, США) на базі Американського центру загального права проведе обговорення у форматі «круглий стіл» стосовно розробки та впровадження кодексу честі для спільноти КНУ ім. Т.Шевченка з метою розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та доброчесності членів університетської спільноти.

Проф. Томас Спіді Райс Школи права ім. Вашингтона і Лі та його п’ять студентів представлять представникам адміністрації, викладацького складу та студентського корпусу КНУ ім. Т.Шевченка Систему честі Школи права ім. Вашингтона і Лі й уроки, що їх було засвоєно під час її розробки та впровадження, а також добрі міжнародні практики підготовки та забезпечення функціонування кодексів/систем честі університетських спільнот. Після презентацій слідуватиме обмін думками та напрацювання плану подальших дій.

Цей захід покликаний сприяти вдосконаленню юридичної освіти через плекання академічної доброчесності.

Місце проведення: КНУ ім. Т.Шевченка, Центр американського загального права, м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Захід починається о 13:00.

До 6 листопада 2017 року Офіс Програми ім. Фулбрайта приймає конкурсні заявки на програму Fulbright  Research and Development Program (FRDP): Стипендії для молодих викладачів та дослідників: 

 http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

 У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

 Програма надає можливість проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.  Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.

 До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

 Часу на підготовку мало, якщо хтось вперше дізнався про Фулбрайт. Якщо ж Ви знаєте колег, які готувалися до подання на програму, але не наважувалися, або з якихось причин не встигали  подати документи минулого року, порадьте їм зробити це саме зараз.

 Звертаємо Вашу увагу на те, що ми не віддаємо перевагу лише університетським викладачам. У програмі FRDP можуть брати участь адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; спеціалісти у сфері управління; працівники громадських організацій (НДО).  На сторінках "Вісників" можна побачити, що сфера професійної діяльності наших випускників є ширшою, ніж викладання або дослідницька робота: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/57/library.html

До дедлайну залишився лише тиждень, але ми зможемо відповісти на всі запитання тих, хто вирішить подаватись на програму і потребуватиме додаткових роз'яснень або уточнень. Просимо надсилати запитання на електронні адреси координаторів програми:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Ми раді вітати вас з початком нового навчального року!
Сподіваємося, що літо видалося вдалим, ви всі засмагли і встигли скучити за цікавими лекціями в Американському центрі загального права! Отож ми починаєєєємоооо!!!!!
Слідкуйте за новинами на нашій стронці у фб https://www.facebook.com/aclcenter/ та на нашому сайті, щоб не пропустити реєстрацію на цьогорічні курси! А поки ми працюємо над їх організацією, згадаймо, як це було в минулому році!
 
Бабішена Марія залишила нам надзвичайно теплий відгук:
"Цієї весни мені пощастило стати учасником курсу «Legal Writing in English», організованому American Common Law Center.
Можу сказати, що від курсу залишились виключно позитивні враження.
Щиро вдячна Вікторії де Лас Касас за цікаві лекції і постійну взаємодію з групою. До кожного заняття ми отримували корисну літературу та приклади за темою заняття, а під час курсів не лише вивчали теорію, а й одразу вирішували практичні завдання. Вікторія завжди була відкрита до спілкування і з радістю надавала додаткові пояснення, якщо було потрібно.
Не можу не згадати й привітних дівчат з АСLC, які допомагали в організації проведення занять та у вирішенні будь-яких питань студентів.
Сподіваюсь в майбутньому відвідати й інші курси від American Common Law Center.”
 

Запрошуємо взяти участь у круглому столі на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?», організованому Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Американським центром загального права та Кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, ГО «Студія сучасного права» та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.

Інформуємо, що круглий стіл 21.09.2017 на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?» акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України (рішення №106 від 31.08.2017)"

Дата проведення: 21 вересня 2017 року
Час проведення: 14:00 – 18:00
Місце проведення: Київський національний університет ім. Т. Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус), ауд. 329)

Координаторами та доповідачами на даному заході виступлять науковці та адвокати-практики, обізнані з особливостями виявлення плагіату як одного з порушень авторських прав, причинами його вчинення та шляхами попередження, а також способами захисту авторських прав від неправомірного використання творів та привласнення авторства.
Учасники отримають інформацію про сутність і зміст поняття «плагіат», щодо якого у нашому суспільстві створилось помилкове уявлення не лише на рівні вищих навчальних закладів, але й судових та правоохоронних органів. На круглому столі плагіат буде розглядатись як етична проблема, а також як один із видів порушення авторських прав. Особливу увагу буде приділено методам виявлення плагіату та шляхам його попередження. Ви отримаєте практичні поради, як уникнути звинувачень у плагіаті при написанні будь-якого твору – від статті до дисертації. Також Ви здобудете знання щодо юрисдикційних способів захисту авторських прав від порушення у вигляді плагіату, відмінності такого порушення від інших видів неправомірного використання творів.

Серед питань для обговорення:
1. Поняття та види плагіату.
2. Плагіат – це проблема приватного чи публічного характеру?
3. Плагіат як один із видів порушення авторських прав: європейський досвід.
4. Причини вчинення плагіату та шляхи його попередження.
5. Доктрина Fair Use та її вплив на спори відносно обвинувачень у плагіаті.
6. Захист авторського права на частину твору: межі між порушенням та правомірним використанням.
7. Визначення справедливого розміру компенсації при порушенні авторських прав.

Звертаємо увагу на те, що до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було подано документи на акредитацію круглого столу як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.

Зареєструватися для участі у заході можна до 20.09.2017 включно, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за тел. (067) 441 10 27  або на сайті www.uaa.org.ua. Також просимо продублювати повідомлення про участь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вартість участі:
- для членів ААУ – 350 грн.;
- для членів Комітету з юридичної освітньої політики, Комітету інтелектуальної власності та Клубу майбутніх адвокатів ААУ, для студентів (крім КНУ ім. Т. Шевченка) – 200 грн.;
- для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та інших співробітників КНУ ім. Т. Шевченка, а також членів організаційного комітету заходу – безкоштовно;
- для інших осіб – 400 грн.
Оплата здійснюється шляхом банківського переказу або через сайт ААУ за реквізитами ВГО «Асоціація адвокатів України», р/р № 26001153697, ЄДРПОУ 34294645, МФО 380805, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (призначення платежу: «Благодійний внесок на підтримку статутної діяльності»).
Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Скористайтеся чудовою нагодою відвідати даний захід і отримати нові знання, відповіді та практичні поради з питань, що стосуються поняття плагіату, методів його виявлення та шляхів попередження, а також захисту авторських прав від порушення у вигляді плагіату та інших видів неправомірного використання творів.

Дорогі друзі!

Ось і закінчився навчальний рік в Американському центрі загального права! Нові знайомства, нові друзі, нові знання, курси лекцій, численні одноразові зустрічі та позитивні емоції - саме так можна описати пережитий рік. Дякуємо всім, хто був частинкою життя нашого центру!

Найактивніші учасники уже нагородженні сертифікатами!

Всім гарного відпочинку та чекаємо Вас на наших курсах восени!

Готуємо багато цікавинок, тож не забудьте відвідати сторінку нашого центру з початком наступного навчального року))

З найкращими побажаннями,
завжди Ваша команда ACLC

In cooperation with Kyiv University Mediation & Negotiations Club and ACLC, Niall Lawless has kindly agreed to hold a skype-lecture for Ukrainian students on May 23. The lecture will cover the topic of Risk Evaluation in Disputes Management as a process, necessary to make sensible commercial decisions. Moreover, Mr. Lawless will be glad to address those who want to succeed on ICC Commercial Mediation Competition with a few pieces of advice as he attends this event every year for a long time.

Mr. Niall Lawless is a professional in the sphere of Dispute Resolution with top-rank expertise in Arbitration, Adjudication and Mediation working on the Chinese construction market.

Mr. Lawless has solid experience in disputes involving the quality of construction work and engineering installations, the provision of professional services, the valuation of variations, delay, disruption and prolongation.

 

Завантажити анонс і форму заяви

Summer School

Investigating and Prosecuting Corruption”

July 16-22, 2017

 

On July 16-22, 2017, the Anti-Corruption Research and Educational Center of the National University of Kyiv-Mohyla Academy (ACREC), in collaboration with the U.S. Embassy in Ukraine, will conduct the “Investigating and Prosecuting Corruption”Summer School in Bukovel, Ivano-Frankivska Oblast. The purpose of the Summer School is to support the specialized training of 40 law students in the area of corruption-related crimes.

 

The daily sessions will be interactive and include briefings, workshops, discussions, and mock trials. U.S. and Ukrainian detectives, analysts, prosecutors, lawyers, and judges, who have a significant experience in investigation and prosecution of corruption, will lead these activities.

 

Using a real criminal case as the basis for the training, the participants will learn about:

 

  • international standards and Ukrainian legislation pertaining to investigating and prosecuting corruption;

  • qualification of criminal offenses;

  • starting and developing investigations;

  • gathering and using evidence;

  • conducting interviews; and

  • presenting and supporting the case in court.

 

Participation is limited to 40 Ukrainian law students (3rd and 4th year undergraduates and LLM students), who are fluent in English and have been tested at the B2 level (Upper-Intermediate). Accommodations, food, and program materials will be covered by organizers. Participants will be responsible for arranging their transportation to the venue.

 

The working language of the “Investigating and Prosecuting Corruption” Summer School is English.

 

To apply, participants should fill in and submit the application form, a copy of his/her resume, and a motivation letter/video to Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. The deadline is June 1, 2017. Early applications are welcome. Applications sent after the deadline will not be considered.

 

All documents must be submitted in English.

 

The application form can be found at https://acrec.org.ua

 

A motivation letter (300-500 words) or video (length: 1 minute, MPEG-4, a link to file share should be submitted with password if there is any) should address both of the following questions:

 

  • What should NABU/SAPO* focus in order to effectively investigate and prosecute corruption in Ukraine;

  • What do you seek to gain by attending this training? Why does this training interest you?

 

All selected participants will be notified by June 16, 2017, via email.

 

Contact Information

For more information, please contact Oksana Nesterenko at Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

*NABU – National Anti-Corruption Bureau of Ukraine

SAPO – Specialized Anti-Corruption Prosecutor’s Office of Ukraine  

Чудова новина для слухачів лекцій Американського центру загального права!!!
З 11 травня 2017 року продовжуються після місячної перерви лекції з курсу "Судова психіатрія і медицина в кримінальному процесі" з Джеймсом Хіллом! Заняття відбуватимуться щопонеділка та щочетверга з 13.00 до 14.30 протягом травня місяця, останнє заняття 1 червня!
Чекаємо студентів даного курсу, а також всіх, хто бажає долучитися, в ауд. 236 Червоного корпусу!