Міжнародна публічна дипломатія

У четвер, 30.03., о 13.00 до нас завітає Svitlana Khutka - гостьовий дослідник і професор Стенфордського університету (2015-2017), стипендіатка Fulbright Scholar Program у Стенфордському університеті (2014-2015), викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», засновниця та CEO U.World Foundation.

На зустрічі поговоримо про наступне:
‣ як це — викладати у Стенфордському університеті;
‣ як відрізняються підходи до освіти та викладання в Україні та США;
‣ які ключові культурні особливості має університет і чому так склалося;
‣ що таке Fulbright Scholar Program та її можливості;
‣ бізнес по-стенфордськи: чому навчають у бізнес-школі Стенфордського університету
‣ життя та бізнес у термінах Кремнієвої долини: innovations, design thinking, impact investing for social changes, diversity;
‣ уроки Стенфорду: “домашня робота” для української системи вищої освіти,
та багато іншого.

Світлана Хутка створила та координує як генеральний директор програму «Democracy. Development. Education» з Ukrainian-American Coordinating Council (USA): що зокрема розвиває UA.HUB — український ай-ті хаб у Сан-Франциско та кампанію з заснування Дослідницького українського центру з іноваційних студій у Стенфорді.

Формат заходу передбачає Q&A сесію.
Вхід вільний!

American Common Law Center,
Червоний корпус КНУ (Володимирська 60), ауд. 236

Захід організовано за підтримки Political transformations studio