Cемінар від ААУ з АCLC 25 квітня 2017

Семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект»!

Шановні панове, запрошуємо взяти участь у семінарі на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект», організованому Секцією міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України спільно з Американським центром загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студією сучасного права та Центром сімейно-правових досліджень.

Дата проведення: 25 квітня 2017 року

Час проведення: 14:00 – 18:00

Місце проведення: Американський центр загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус),  ауд. 236)

Координаторами та доповідачами на даному заході виступлять адвокати-практики, науковці та представники органів державної влади, обізнані з особливостями дії міжнародних договорів на території України та зі специфікою практичного застосування окремих договорів до сімейних правовідносин.

Учасники семінару отримають інформацію про місце міжнародного договору в правовій системі України, зокрема про документи, якими регулюються питання виконання Україною її зобов’язань за міжнародним правом і дії міжнародних договорів на її території. Особлива увага буде приділена міжнародним договорам з питань, із якими українським юристам найчастіше доводиться стикатися, ведучи сімейні справи: аліментні зобов’язання, усиновлення, визнання та виконання іноземних судових рішень, міжнародне викрадення дітей. Під час семінару також буде висвітлено практику Європейського суду з прав людини у сфері сімейних правовідносин.

Серед питань для обговорення:

1. Місце та дія міжнародного договору в правовій системі України.

2. Міжнародні договори України у сфері аліментних зобов’язань.

3. Міжнародно-правове регулювання відносин у сфері усиновлення.

4. Проблемні питання визнання та виконання іноземних судових рішень у сімейних справах на території України та зарубіжних держав (на прикладі США та Німеччини).

5. Особливості виконання на території України Гаазької конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року.

6. Найважливіші рішення Європейського суду з прав людини у сфері сімейних правовідносин (за ст. 8 (Європейської) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод).

Звертаємо увагу на те, що до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було в належні строки подано документи на акредитацію семінару як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.

Зареєструватися для участі у заході можна до 24.04.2017 включно, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за тел. (067) 50 156 10 або на сайті www.uaa.org.ua. Також просимо продублювати повідомлення про участь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вартість участі:

- для членів ААУ – 200 грн.;

- для членів Клубу майбутніх адвокатів ААУ – 100 грн.;

- для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та інших співробітників КНУ ім. Т. Шевченка, а також членів Ради Комітету сімейного права ААУ – безкоштовно;

- для інших осіб – 300 грн.

Оплата здійснюється шляхом банківського переказу або через сайт ААУ за реквізитами ВГО «Асоціація адвокатів України», р/р № 26001153697, ЄДРПОУ 34294645, МФО 380805, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (призначення платежу: «Благодійний внесок на підтримку статутної діяльності»).

Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Скористайтеся чудовою нагодою відвідати даний захід і отримати нові знання, відповіді та практичні поради з питань, що стосуються міжнародних договорів України у сфері сімейних правовідносин!