Запрошуємо взяти участь у круглому столі на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?», організованому Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Американським центром загального права та Кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, ГО «Студія сучасного права» та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.
Інформуємо, що круглий стіл 21.09.2017 на тему: «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?» акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України (рішення №106 від 31.08.2017)"
Дата проведення: 21 вересня 2017 року
Час проведення: 14:00 – 18:00
Місце проведення: Київський національний університет ім. Т. Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус), ауд. 329)
Координаторами та доповідачами на даному заході виступлять науковці та адвокати-практики, обізнані з особливостями виявлення плагіату як одного з порушень авторських прав, причинами його вчинення та шляхами попередження, а також способами захисту авторських прав від неправомірного використання творів та привласнення авторства.
Учасники отримають інформацію про сутність і зміст поняття «плагіат», щодо якого у нашому суспільстві створилось помилкове уявлення не лише на рівні вищих навчальних закладів, але й судових та правоохоронних органів. На круглому столі плагіат буде розглядатись як етична проблема, а також як один із видів порушення авторських прав. Особливу увагу буде приділено методам виявлення плагіату та шляхам його попередження. Ви отримаєте практичні поради, як уникнути звинувачень у плагіаті при написанні будь-якого твору – від статті до дисертації. Також Ви здобудете знання щодо юрисдикційних способів захисту авторських прав від порушення у вигляді плагіату, відмінності такого порушення від інших видів неправомірного використання творів.
Серед питань для обговорення:
1. Поняття та види плагіату.
2. Плагіат – це проблема приватного чи публічного характеру?
3. Плагіат як один із видів порушення авторських прав: європейський досвід.
4. Причини вчинення плагіату та шляхи його попередження.
5. Доктрина Fair Use та її вплив на спори відносно обвинувачень у плагіаті.
6. Захист авторського права на частину твору: межі між порушенням та правомірним використанням.
7. Визначення справедливого розміру компенсації при порушенні авторських прав.
Звертаємо увагу на те, що до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було подано документи на акредитацію круглого столу як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.
Зареєструватися для участі у заході можна до 20.09.2017 включно, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за тел. (067) 441 10 27 або на сайті www.uaa.org.ua. Також просимо продублювати повідомлення про участь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Вартість участі:
- для членів ААУ – 350 грн.;
- для членів Комітету з юридичної освітньої політики, Комітету інтелектуальної власності та Клубу майбутніх адвокатів ААУ, для студентів (крім КНУ ім. Т. Шевченка) – 200 грн.;
- для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та інших співробітників КНУ ім. Т. Шевченка, а також членів організаційного комітету заходу – безкоштовно;
- для інших осіб – 400 грн.
Оплата здійснюється шляхом банківського переказу або через сайт ААУ за реквізитами ВГО «Асоціація адвокатів України», р/р № 26001153697, ЄДРПОУ 34294645, МФО 380805, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (призначення платежу: «Благодійний внесок на підтримку статутної діяльності»).
Попередня реєстрація на захід обов’язкова.
Скористайтеся чудовою нагодою відвідати даний захід і отримати нові знання, відповіді та практичні поради з питань, що стосуються поняття плагіату, методів його виявлення та шляхів попередження, а також захисту авторських прав від порушення у вигляді плагіату та інших видів неправомірного використання творів.